Objevil jsem další dokonalý místa na svatbu!

Objevil jsem další dokonalý místa na svatbu!

Aktualizováno v srpnu 2018

Fotím svatby na čím dál úžasnějších místech, tady jsou některý z nich!


1. Statek Samsara u Blanska

To je taková pěkná "slovenská" koliba v horském údolí, 30 minut od Brna! Samotný statek je opravdu krásný zvenku i uvnitř a navíc všude okolo vidíte ovečky, kozy, lamy, louky, lesy... já víc nechci. A skvěle tu vařej, plus tam najdete i wellnes, tak když ne na svatbu, aspoň na výlet si zajeďte :)
http://www.penzion-samsara.cz/


2. Stodola Suška (Kravsko u Znojma)

1.jpg

Tohle je prostě jedno z těch míst, kde se dá udělat opravdu dokonale krásná svatba. Velká stará stodola daleko v polích s hezky upraveným interiérem, pěkným osvětlením a velkými okny. Pro fotografy rozhodně velká radost tady fotit, pro vás možnost jak si užít opravdu pěknou a pohodovou svatbu.

2.jpg
10.jpg

3. Ekofarma Sádky Kunovice

http://www.farmasadky.cz/

Spousta přírody, jezírko, ovocnej sad, naprostej klid a velká restaurace s nejlíp nasvíceným svatebním sálem! Fakt jsem nikdy neviděl lepší světlo v interiéru. Žádný žárovky, zářivky, kraviny, ale prosklená střecha a velký okna všude okolo, vlastně to byla spíš velká pergola. Díky za takový světlo v interiéru, lidem to pak na fotkách moc sluší. 


4. Roseta - vinařství v růžích, Radějov (Strážnice)

www.roseta-pension.cz/

Tohle místo mě hodně baví, krásná velká zahrada plná růží, několik kamených teras, spousta zákoutí a moc hezky postavený penzion plný kamene a dřeva. Je radost tady být a je radost tady fotit :)

Navíc opravdu moc dobrý jídlo (hovězí líčka na svatební hostinu musím doporučit!), příjemná obsluha a celkově mám fajn pocit ze všeho tady.


5. Hodějovický mlýn

www.hodejovickymlyn.eu

Kousek od Pelhřimova najdete tento krásný mlýn opravený hlavně na svatby a podobné akce. Na velké svatby je úplně super, protože má spoustu zákoutí, spoustu volného prostoru, skvělou kamennou stodolu, docela dost pokojů, no líbilo se mi tady.

Svatba Moniky a Vojty

2017-11-22_0006.jpg
2017-11-22_0024.jpg
2017-11-22_0043.jpg

6. Dvůr Honětice

www.dvurhonetice.cz/

2017-12-05_0037.jpg

Jestli se vám líbí vintage styl a hledáte pěknou dřevěnou stodolu, tohle bude pro vás. Já zde byl na svatbě na podzim když pršelo a už nebylo vůbec teplo, takže jsme se trochu báli zimy, ale i takto děravá stodola se dala slušně vytopit. Na podzim tedy doporučuji spíš pro menší svatby, v létě ale klidně i pro trochu větší díky rozlehlému venkovnímu prostoru, nebál bych se využít i koupání, k tomu stánek se zmrzlinou a máte úžasně pohodovou svatbu :)

Svatba Klárky a Kuby

2017-12-05_0039.jpg
2017-12-05_0071.jpg

7. Pomezní Bouda

www.pomezni-bouda.cz/

Klasická Krkonošská horská chata, ale s krásně zrekonstruovaným dřevěným interiérem a přímo fantastickou kuchyní, tady byla radost strávit víkend. Fotil jsem tady svatbu na svatého Martina když napadl první sníh, to bylo úžasný, ale i v létě by tu klidně mohla být moc pěkná svatba.

2017-12-20_0052.jpg
2017-12-20_0010.jpg
terezakarel21.jpg

8. Statek Kočvary

https://www.kocvary.cz/

katka_petr_7.jpg
katka_petr_84.jpg

9. Mlýn Třeštice

http://www.mlyn-trestice.cz/ 

terka-vasek-nahled-1.jpg
terka-vasek-nahled-12.jpg

Postupně budu tento seznam rozšiřovat! Podle čeho hodnotím který místa sem přidat? Musí být fotogenický, stylový, nepřeplácaný, přirozeně krásný. S příjemnou obsluhou, dobrým jídlem, dobrým světlem v interiéru. A taky by se mělo  dát fotit svatební portréty přímo tady, bez nějakého odjíždění pryč. Prostě místa kde se vám bude na svatbě líbit :)