Víťa Malina
Víťa Malina
svatební fotograf

Víťa Malina

Tak se jmenuju.

Fotím svatby, fotím rodiny a lásky, fotím někdy i módu, rád cestuju, rád jezdím v noci autem. bydlím v brně zamilovaný do úžasné verunky a rád bych se někdy podíval na aljašku a do jižní ameriky..

Kdyby mě to nebavilo, tak to nedělám, nikdy nevydržím u něčeho co mě nebaví. Ať už šlo dřív o školu nebo vedení e-shopu, vyšumělo to, nešlo pokračovat, nedělám to. Svatby mě ale baví dokonale!

Být celý rok mezi šťastnými lidmi, potkávat tolik báječných párů a pracovat na opravdu krásných místech v Česku i v zahraničí, to je jednoduše ono.

DSC_0132mensi.jpg

Světlo, stín, tma, mlha, déšť, vítr.

Situace, Kontext, nálada, světlo, kompozice, perspektiva.

momentka.

Momentka, momentka, momentka, momentka, /portrét, momentka, momentka.

Tak nějak fotím, tak nějak nad tím přemýšlím, nejde to přesně popsat, spoustu věcí dělám podvědomě, ale tak nějak to bude. Nestrojím, nepózuji, raději pozoruji a chytám situace ve světle do kompozice. V komerční fotce to moc nefunguje, na svatbách ale ano.

Kdybych vás napózoval podle jiné fotky, podle své představy, podle Pinterestu, nebude to vaše fotka, bude to moje fotka s vaším obličejem, což je šíleně málo. Osobní fotky mají být o vás, ať už to znamená cokoliv. Rozesměji skoro každého, ale proč rozesmívat někoho kdo se směje nerad? Proč vytvářet něco co nedává vůbec žádný smysl. Osobními fotkami chci jen zaznamenávat kdo jaký je, uchovat pro vás skutečné vzpomínky na náladu, situaci a kontext. Chci aby fotky měly smysl, aby tahle práce měla smysl.

DSC_0082mensi.jpg

Děkuji

za důvěru

Těším se

na setkání

Osobně

povím víc